NOVI SPORAZUM O MOBILNOSTI U OKVIRU PROGRAMA ERASMU+ POTPISAN IZMEĐU VISOKE ŠKOLE CMS-CENTAR ZA MULTIDISCIPLINARNE STUDIJE TUZLA I IES RIBEIRA DO LOURO IZ ŠPANIJE

POPTISANIM SPORAZUMOM OMOGUĆEN JE BESPLATAN ODLAZAK STUDENTA VISOKE ŠKOLE CMS-CENTAR ZA MULTIDISCIPLINARNE STUDIJE TUZLA NA ŠKOLOVANJE U ŠPANIJU.

STUDENTI CMS TUZLA ĆE IMATI PRILIKU UPOZNATI SE SA RADOM I NAČINOM OBRAZOVANJA ŠPANSKIH UNIVERZITETA, UPOZNATI STUDENTE IZ ŠPANIJE I DRUGIH ZEMALJA KOJE SU TAKOĐE UKLJUČENE U PROGRAM ERASMUS+.

STUDENTIMA CMS TUZLA JE DATA VELIKA ŠANSA DA BESPLATNO NAUČE I JEZIKE, NA KOJIMA ĆE SLUŠATI NASTAVU  I PROVODITI STRUČNE PRAKSE KOJE SU OBAVEZNE NA ŠPANSKIM UNIVERZITETIMA NA KOJIMA ĆE IMATI MOGUĆNOSTI PROŠIRITI SVOJA STRUČNA ZNANJA IZ OBLASTI ZA KOJE SE ŠKOLUJU.

4.12.2018. 8:54:00